• Tuldania 2

  • Spelers en leiders

       
    Spelers: Gijs Abrahams
      Pieter Abrahams
      Kees de Beer
      Jeroen van den Biggelaar
      Rob van den Biggelaar
      Jordi Damen
      Lars van Dommelen
      Rens van Dommelen
      Roel van Dommelen
      Teun van Dommelen
      Jens Hesselmans
      Jop Hesselmans
      Pim Hesselmans
      Sep Hesselmans
      Thijs Hesselmans
      Martijn Koppelmans
      Dennis Langenberg
      Lex Leijten
      Sander Paulissen
      Gijs de Rooij
      Bart Schellekens
      Niek Snels
      Brian Thomassen
      Daan Timmermans
      Jaap Timmermans
      Jelle Verboven
      Wiebe Verboven
      Sam Verzeijl
      Dave Vissers
      Jorn Wijten
      Harm van de Wouw
      Rien van de Wouw
      Ruud van de Wouw
       
       
    Hoofdtrainer: Kees Mollen
       
    Leiders: Peter van Dooren
      Jeroen van den Biggelaar
      Wiebe Gerritsen
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00-21:30 uur Trainingsveld 1+2
    Donderdag 20:00-21:30 uur Trainingsveld 1+2
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    27 sep. 12:00RKDSV 4 - Tuldania 2Te spelen
    4 okt. 11:00Tuldania 2 - GSBW 4Te spelen
    11 okt. 10:00Reusel Sport/CoTrans 5 - Tuldania 2Te spelen
    18 okt. 11:00FC Tilburg 7 - Tuldania 2Te spelen
    25 okt. 13:00Tuldania 2 - Bladella 5Te spelen
    1 nov. 12:30Oirschot Vooruit 7 - Tuldania 2Te spelen
    8 nov. 13:00Tuldania 2 - Beerse Boys 7Te spelen
    22 nov. 12:00Audacia 4 - Tuldania 2Te spelen
    29 nov. 12:00Tuldania 2 - EDN'56 2Te spelen
    6 dec. 12:00Tuldania 2 - Spoordonkse Boys 4Te spelen
    13 dec. 11:00Hilvaria 4 - Tuldania 2Te spelen
    31 jan. 12:00Tuldania 2 - RKDSV 4Te spelen
    7 feb. 09:45Bladella 5 - Tuldania 2Te spelen
    28 feb. 12:00Tuldania 2 - Oirschot Vooruit 7Te spelen
    7 mrt. 10:00Beerse Boys 7 - Tuldania 2Te spelen
    21 mrt. 12:00EDN'56 2 - Tuldania 2Te spelen
    28 mrt. 12:00Tuldania 2 - Hilvaria 4Te spelen
    11 apr. 10:00GSBW 4 - Tuldania 2Te spelen
    18 apr. 12:00Tuldania 2 - Audacia 4Te spelen
    25 apr. 12:00Spoordonkse Boys 4 - Tuldania 2Te spelen
    9 mei. 12:00FC Tilburg 5 - Tuldania 2Te spelen
    16 mei. 12:00Tuldania 2 - Reusel Sport/CoTrans 5Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 sep.Tuldania 2 - Gloria UC 33 - 2
    20 sep.Tuldania 2 - FC Tilburg 53 - 1
  • Poulestanden Tuldania 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tuldania 2330010469
    2SDO'39 231115324
    3Gloria UC 3310269-33
    4Bladella 6301238-51

    Poulestanden Tuldania 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Tilburg 700000000
    2Tuldania 200000000

    Poulestanden Tuldania 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hilvaria 411005143
    2Reusel Sport/CoTrans 511005233
    3RKDSV 411005233
    4Tuldania 211003123
    5Audacia 411002113
    6EDN'56 210101101
    7Spoordonkse Boys 410101101
    8Bladella 5100112-10
    9FC Tilburg 5100113-20
    10Beerse Boys 7100125-30
    11Oirschot Vooruit 7100125-30
    12GSBW 4100115-40