• Tuldania 2

  • Spelers en leiders

    Spelers: Gijs Abrahams
      Pieter Abrahams
      Kees de Beer
      Jeroen van den Biggelaar
      Rob van den Biggelaar
      Jordi Damen
      Lars van Dommelen
      Rens van Dommelen
      Teun van Dommelen
      Wiebe Gerritsen
      Jens Hesselmans
      Pim Hesselmans
      Sep Hesselmans
      Thijs Hesselmans
      Dennis Langenberg
      Lex Leijten
      Sander Paulissen
      Bart Schellekens
      Niek Snels
      Brian Thomassen
      Daan Timmermans
      Jaap Timmermans
      Jelle Verboven
      Wiebe Verboven
      Sam Verzeijl
      Dave Vissers
      Jorn Wijten
      Harm van de Wouw
      Rien van de Wouw
      Ruud van de Wouw
       
       
    Hoofdtrainer: Kees Mollen
       
    Leiders: Peter van Dooren
      Jeroen van den Biggelaar
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00-21:30 uur Trainingsveld 1+2
    Donderdag 20:00-21:30 uur Trainingsveld 1+2
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    2 feb. 12:00De Weebosch 2 - Tuldania 2Te spelen
    9 feb. 12:00Tuldania 2 - Vessem 2Te spelen
    16 feb. 11:00Netersel 2 - Tuldania 2Te spelen
    8 mrt. 12:00Tuldania 2 - De Raven 2Te spelen
    15 mrt. 12:00Hulsel 2 - Tuldania 2Te spelen
    29 mrt. 12:00Terlo 2 - Tuldania 2Te spelen
    5 apr. 12:00Tuldania 2 - Maarheeze 2Te spelen
    19 apr. 12:00Tuldania 2 - De Bocht'80 2Te spelen
    10 mei. 12:00EDN'56 2 - Tuldania 2Te spelen
    17 mei. 12:00Tuldania 2 - DEES 2Te spelen
    24 mei. 12:00SV Valkenswaard 4 - Tuldania 2Te spelen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tuldania 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tuldania 232109637
    2GSBW 632019636
    3Gloria UC 3311113944
    4Hilvaria 43003313-100

    Poulestanden Tuldania 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hilvaria 511004043
    2Tuldania 2100104-40

    Poulestanden Tuldania 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarheeze 21082035102526
    2Vessem 297113392422
    3SV Valkenswaard 487014353821
    4De Bocht'80 2105322724318
    5Hulsel 2105142722516
    6De Raven 21043333221115
    7Tuldania 2114342013715
    8DEES 2104152528-313
    9Terlo 2113261433-1911
    10Netersel 2112272333-108
    11EDN'56 2112091555-406
    12De Weebosch 2110291354-412