• Tuldania 4

  • Spelers en leiders

    Spelers: Arie Bruurs
      Corné van Dal
      Ronald van Dommelen
      Lucas van Egmond
      Gijs Geerts
      Teun v Gerven
      Marc van de Heijning
      Stijn van Helvoirt 
      Rob Hesselmans
      Roel Hesselmans
      Twan de Kort
      Dirk van Laarhoven
      Michiel van Liere
      Dion Luijten
      Hein Oerlemans
      René Oerlemans
      Jan van Oort
      Rob van Roovert
      Wout van de Sande 
      Pieter Schellekens
      Niels Smolders
      Stijn Timmermans
       
       
    Leiders: Ronald van Dommelen
      Marc van de Heijning
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:00-21:30 uur Trainingsveld 1+2
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    22 sep. 12:00HMVV 4 - Tuldania 4Te spelen
    29 sep. 10:00Tuldania 4 - RKDSV 7Te spelen
    6 okt. 12:30Hilvaria 8 - Tuldania 4Te spelen
    13 okt. 10:00Tuldania 4 - Reusel Sport/CoTrans 11Te spelen
    27 okt. 11:00EDN'56 4 - Tuldania 4Te spelen
    3 nov. 10:00Tuldania 4 - Beerse Boys 10Te spelen
    10 nov. 10:00Tuldania 4 - Oirschot Vooruit 11Te spelen
    17 nov. 10:00Sarto 19 - Tuldania 4Te spelen
    24 nov. 10:00Tuldania 4 - Spoordonkse Boys 5Te spelen
    1 dec. 12:00Audacia 5 - Tuldania 4Te spelen
    8 dec. 11:30SVSOS 2 - Tuldania 4Te spelen
    2 feb. 10:00Tuldania 4 - HMVV 4Te spelen
    9 feb. 10:30Oirschot Vooruit 11 - Tuldania 4Te spelen
    16 feb. 10:00Tuldania 4 - Sarto 19Te spelen
    8 mrt. 10:00RKDSV 7 - Tuldania 4Te spelen
    15 mrt. 10:00Tuldania 4 - Hilvaria 8Te spelen
    29 mrt. 11:00Spoordonkse Boys 5 - Tuldania 4Te spelen
    5 apr. 10:00Tuldania 4 - Audacia 5Te spelen
    19 apr. 10:00Tuldania 4 - SVSOS 2Te spelen
    10 mei. 10:00Reusel Sport/CoTrans 11 - Tuldania 4Te spelen
    17 mei. 10:00Tuldania 4 - EDN'56 4Te spelen
    24 mei. 10:00Beerse Boys 10 - Tuldania 4Te spelen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tuldania 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Audacia 500000000
    2Beerse Boys 1000000000
    3EDN'56 400000000
    4Hilvaria 800000000
    5HMVV 400000000
    6Oirschot Vooruit 1100000000
    7Reusel Sport/CoTrans 1100000000
    8RKDSV 700000000
    9Sarto 1900000000
    10Spoordonkse Boys 500000000
    11SVSOS 200000000
    12Tuldania 400000000