• Tuldania JO19

  • Spelers,leiders en trainers

    Spelers: Gijs Paulissen
      Joey van Roovert
      Jorn de Jongh
      Simon Bekker
      Rens Wijten
      Sep van Doormaal
      Freek Lambregts
      Kees op ’t Hoog
      Daan Nouwens
      Kas van den Borne
      Nard van Dal
      Jesper van Dooren
      Niels Grootjans
      Daan Vugts
      Timo van Roovert
      Rein Hesselmans
       
       
    Leiders: Frank van Roovert
      Pieter Abrahams
       
    Trainer: Frank van Roovert
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag 20:00-21:30 uur Trainingsveld 1
    woensdag 20:00-21:30 uur Trainingsveld 1
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 nov.Tuldania JO19-1 - Beerse Boys JO19-1
    21 nov.ST Knegselse Boys / vv Steensel JO19-1 - Tuldania JO19-1
  • Poulestanden Tuldania JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beerse Boys JO19-143101631310
    2EFC JO19-24310137610
    3Dommelen JO19-24220177108
    4De Raven JO19-1422013588
    5Bladella JO19-34121151235
    6ST Vessem/DEES JO19-121109724
    7ST Netersel/Casteren JO19-1210138-53
    8Bergeijk JO19-241031116-53
    9ST SDO '39/HMVV/Hulsel JO19-14103813-53
    10Tuldania JO19-14103918-93
    11ST Knegselse Boys / vv Steensel JO19-14013412-81
    12Riethoven JO19-12002212-100

    Poulestanden Tuldania JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SDO '39/HMVV/Hulsel JO19-133009459
    2Bladella JO19-23201214176
    3ST Netersel/Casteren JO19-1310279-23
    4Tuldania JO19-13003121-200
  • Rijschema

    Tuldania JO19        
    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    29-aug-2020 14.30 Netersel/Casteren JO19 Tuldania JO19-1 Gijs - Joey - Rens - Sep - Daan N.
    5-sep-2020 14.30 Tuldania JO19-1 Bladella JO19-2  
    12-sep-2020 14.30 Tuldania JO19-1 SDO'39/HMVV/Hulsel  
    19-sep-2020 14.30 Tuldania JO19-1 EFC JO19-2  
    26-sep-2020 15.00 Dommelen JO19-2 Tuldania JO19-1 Jorn - Simon - Freek - Kas - Nard
    3-okt-2020 14.30 SDO'39/HMVV/Hulsel Tuldania JO19-1 Kees - Jesper - Niels - Daan V - Rein
    10-okt-2020 14.30 Tuldania JO19-1 Bladella JO19-3  
    17-okt-2020        
    24-okt-2020 14.30 Vessem/DEES JO19-1 Tuldania JO19-1 Gijs - Rens - Sep -Daan N- Timo
    31-okt-2020 14.30 Tuldania JO19-1 De Raven JO19-1  
    7-nov-2020 15.00 Netersel/Casteren JO19 Tuldania JO19-1 Niels - Simon - Freek - Kas - Nard
    14-nov-2020 14.30 Tuldania JO19-1 Beerse Boys JO19-1  
    21-nov-2020 15.00 Knegselse B./Steensel Tuldania JO19-1 Joey - Jesper - Jorn - Daan V - Rein
    28-nov-2020 14.30 Riethoven JO19-1 Tuldania JO19-1 Gijs - Rens - Sep - Kees - Nard
    5-dec-2020 14.30 Tuldania JO19-1 Bergeijk JO19-2  
    12-dec-2020