• Tuldania JO19

  • Spelers,leiders en trainers

    Spelers: Gijs de Rooy
      Jop Hesselmans
      Roel van Dommelen
      Gijs Paulissen
      Kaye van Amersfort
      Martijn Koppelmans
      Joey van Roovert
      Sharugan Uruththiravinthan
      Emiel Maill√©
      Jorn de Jongh
      Simon Bekker
      Rens Wijten
      Sep van Doormaal
      Freek Lambregts
       
       
    Leiders: Frank van Roovert
      Pieter Abrahams
       
    Trainer(s): Frank van Roovert
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20:00-21:30 uur Trainingsveld 1
    Woensdag 20:00-21:30 uur Trainingsveld 1
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    7 dec. 14:30Tuldania JO19-1 - EFC JO19-2Te spelen
    21 dec. 14:30Tuldania JO19-1 - Bladella JO19-2Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.Tuldania JO19-1 - ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO19-15 - 1
    9 nov.Hoogeloon JO19-1 - Tuldania JO19-10 - 4
  • Poulestanden Tuldania JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tuldania JO19-12200142126
    2Hilvaria JO18-1210134-13
    3Reusel Sport/CoTrans JO19-22002213-110

    Poulestanden Tuldania JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Raven JO19-1541022111113
    2Tuldania JO19-1540125131212
    3Geldrop JO19-264022119212
    4Bladella JO19-24211121117
    5Rood Wit V JO19-26213151507
    6RKSV Nuenen JO19-362131718-17
    7Jong Brabant JO19-352031618-26
    8ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO19-152031017-76
    9EFC JO19-25203816-86
    10ST Vessem/DEES JO19-15113201914
    11Hoogeloon JO19-161141120-94

    Poulestanden Tuldania JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Brabant JO19-211004313
    2Tuldania JO19-1100134-10
  • Rijschema

             
    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    31-aug-2019        
    7-sep-2019 15.30 Hilvaria JO18 Tuldania JO19-1 FIETS
    14-sep-2019 14.30 Tuldania JO19-1 Reusel Sport JO19-2  
    21-sep-2019 14.30 Vessem/DEES JO19-1 Tuldania JO19-1 Gijs de R - Roel - Gijs P - Kaye
    28-sep-2019 14.30 Tuldania JO19-1 Geldrop JO19-2  
    5-okt-2019 14.30 Tuldania JO19-1 Bladella JO19-2  
    12-okt-2019        
    19-okt-2019        
    26-okt-2019 13.00 Jong Brabant JO19-3 Tuldania JO19-1 Jop - Martijn - Joey - Emiel
    2-nov-2019 14.30 Tuldania JO19-1 HMVV JO19-1  
    9-nov-2019 14.30 Hoogeloon JO19-1 Tuldania JO19-1 Simon - Rens - Sep - Freek
    16-nov-2019 14.30 Tuldania JO19-1 De Raven JO19-1  
    23-nov-2019 15.00 Rood-Wit Veldh. JO19-2 Tuldania JO19-1 Giijs de R - Roel - Emiel - Jorn
    30-nov-2019 14.30 Tuldania JO19-1 Nuenen JO19-3  
    7-dec-2019 14.30 Tuldania JO19-1 EFC JO19-2  
    14-dec-2019