Hallo jeugdspelers van Tuldania.
Het seizoen is nog maar net afgelopen maar we willen iedereen nu al wel op de hoogte brengen van de jeugdteams van volgend seizoen 2019-2020. De indeling van de teams is al langer bekend en op een andere nieuwsbrief op de site te lezen. De verdere info volgt hieronder:
De trainingen voor alle jeugdteams zullen beginnen in week 34, dat is de week van maandag 19 augustus t/m vrijdag 23 augustus. Op zaterdag 31 augustus staan voor alle teams de 1e bekerwedstrijden op het programma. Op zaterdag 7 en zaterdag 14 september volgen bekerwedstrijd 2 en 3. Op zaterdag 21 september start de najaar competitie.
De teams met de leiders en trainers en trainingstijden :
Tuldania JO19 | |||
1 | Gijs de Rooy | Leiders: | Frank van Roovert |
2 | Jop Hesselmans | Pieter Abrahams | |
3 | Roel van Dommelen | ||
4 | Gijs Paulissen | ||
5 | Kaye van Amersfort | Trainer: | Frank van Roovert |
6 | Martijn Koppelmans | ||
7 | Joey van Roovert | ||
8 | Sharugan Uruththiravinthan | Training: | ma 20:00 uur-21:30 uur |
9 | Emiel Maillé | ||
10 | Jorn de Jongh | wo 20:00 uur-21:30 uur | |
11 | Simon Bekker | ||
12 | Rens Wijten | ||
13 | Sep van Doormaal | ||
14 | Freek Lambregts | ||
Tuldania JO16 | |||
1 | Tess van Doormaal | Leiders: | Jordi Damen |
2 | Kees op ’t Hoog | Tom Smolders | |
3 | Daan Nouwens | ||
4 | Kas van den Borne | ||
5 | Nard van Dal | Trainer: | Sep Hesselmans (di) |
6 | Jesper van Dooren | Wiebe Verboven (di) | |
7 | Niels Grootjans | Jorn Wijten (do) | |
8 | Daan Vugts | Pim Hesselmans (do) | |
9 | Timo van Roovert | ||
10 | Rein Hesselmans | ||
11 | Yente Kwinten | Training: | di: 18:45 uur-20:00 uur |
12 | Luuk van Doormaal | ||
13 | Max Vissers | do: 18:45 uur-20:00 uur | |
14 | Theo Bosmans | ||
15 | Joep Soetens | ||
16 | Teun Veron | ||
17 | Joey Damen | ||
Tuldania JO14 | |||
1 | Bram Pauwels | Leiders: | Jos Kaethoven |
2 | Jip Hesselmans | Mark Hesselmans | |
3 | Siep Vugts | Roel Hesselmans | |
4 | Krystof Stepniewski | Arno Smolders | |
5 | Harm van Dooren | ||
6 | Mathijs Smolders | ||
7 | Liza Visser | Trainer: | Jos Kaethoven |
8 | Jens van den Langenberg | Jop Hesselmans (ma) | |
9 | Willem van Boxtel | assistent ? (wo) | |
10 | Thijs de Jongh | ||
11 | Mees Hesselmans | ||
12 | Jur Hesselmans | Training: | ma: 18:45 uur-20:00 uur |
13 | Ties Hesselmans | ||
14 | Davy van Roovert | wo: 18:45 uur-20:00 uur | |
15 | Pol Hesselmans | ||
Tuldania JO12 | |||
1 | Finn Goliembiewski | Leiders: | Stijn van Helvoirt |
2 | Richard Damen | Marco van Dal | |
3 | Milan Jansen | ||
4 | Mik Wijten | ||
5 | Juul van Lieshout | Trainer: | Chris Norbart (ma) |
6 | Thomas van Helvoirt | Thijs Hesselmans (do) | |
7 | Demian de Groot | Pieter Abrahams (do) | |
8 | Niek van Heijst | ||
9 | Thomas van Heerebeek | ||
10 | Lucas Norbart | Training: | ma: 18:45 uur-20:00 uur |
do: 18:45 uur-19:45 uur | |||
(samen met JO10) | |||
Tuldania JO10 | |||
1 | Condaleeza Bosmans | Leiders: | Hein Oerlemans |
2 | Gijs Hesselmans | Nicole van Spaendonk | |
3 | Thijs Paans | ||
4 | Pim de Wacht | ||
5 | Sjoerd Verhoeven | Trainer: | Rens van Dommelen |
6 | Bram Oerlemans | ||
7 | Sven van Gestel | ||
Training: | do: 18:45 uur-19:45 uur | ||
(samen met JO12) | |||
Tuldania JO9 | |||
1 | Guus de Rooij | Leiders: | Frank van der Hamsvoord |
2 | Vince van Schilt | Tino Rokven | |
3 | Sammij Leenhouwers | ||
4 | Teun Hesselmans | Trainer: | Wout van de Sande |
5 | Jelte van Heerebeek | Rob Hesselmans | |
6 | Mick Rokven | Wim Hesselmans | |
7 | Bruno van der Hamsvoord | Assistent ? | |
Training: | wo: 18:00 uur-19:00 uur | ||
Tuldania JO8 | |||
1 | Stan van de Sande | Leiders: | Thijs van Zantvoort |
2 | Janna Schilders | Alex Schilder | |
3 | Tijl Oerlemans | Carlijn van de Sande | |
4 | Bart Gerrits | ||
5 | Cas van Zantvoort | ||
6 | Jayden de Groot | Trainer: | Wout van de Sande |
7 | Fleur Norbart | Rob Hesselmans | |
Wim Hesselmans | |||
Assistent ? | |||
Training: | wo: 18:00 uur-19:00 uur | ||
Tuldania JO7 | |||
1 | Josje de Jong | Leiders: | Maarten van den Broek |
2 | Bram Augsburg | Vacature | |
3 | Thijn Augsburg | ||
4 | Boet van de Broek | ||
5 | Hidde van Beilen | Trainer: | Wout van de Sande |
6 | Tuur van Lieshout | Rob Hesselmans | |
7 | Jasper van de Sande | Wim Hesselmans | |
8 | Tim van der Hoeven | Assistent ? | |
9 | Jorn Hesselmans | ||
Training: | wo: 18:00 uur-19:00 uur | ||