• Programma

  • WedstrijdDetails
    18 sep. 10:00vv Riethoven JO7-1 - Tuldania JO7-1
    18 sep. 12:30FC Tilburg JO19-3 - Tuldania JO19-1
    18 sep. 13:30Tuldania JO16-1 - Blauw Wit'81 JO16-1JM
    18 sep. 13:00OVC'26 JO14-1 - Tuldania JO14-1
    18 sep. 11:30Tuldania JO11-1 - SJO DEES/Vessem JO11-1JM
    18 sep. 11:30Tuldania JO10-1JM - SVSOS JO10-1JM
    18 sep. 09:30Hapert JO9-2JM - Tuldania JO9-1JM
    18 sep. 09:30Tuldania JO8-1JM - Sarto JO8-7
    19 sep. 10:00Hoogeloon 4 - Tuldania 3
    19 sep. 14:00Tuldania 1 - ZIGO 1
    19 sep. 12:00Tuldania 2 - HMVV 2
    22 sep. 20:00Terlo V1 - Tuldania V1
    24 sep. 19:30Tuldania 35+1JM - Hilvaria 35+1
    24 sep. 20:00DEES 35+1 - Tuldania 35+1JM
    24 sep. 20:30Tuldania 35+1JM - Vessem 35+1
    24 sep. 21:30Stiphout Vooruit 35+1 - Tuldania 35+1JM
    25 sep. 13:00Jong Brabant JO19-3 - Tuldania JO19-1
    25 sep. 12:45SC 't Zand JO16-4 - Tuldania JO16-1
    25 sep. 11:30VOAB JO14-3 - Tuldania JO14-1
    25 sep. 10:15Reusel Sport/CoTrans JO11-2 - Tuldania JO11-1
    25 sep. 09:00Hilvaria JO10-4JM - Tuldania JO10-1JM
    25 sep. 09:30Tuldania JO9-1JM - Beerse Boys JO9-3
    25 sep. 09:00Were Di JO8-5 - Tuldania JO8-1JM
    26 sep. 14:00Tuldania 1 - Riethoven 1
    26 sep. 12:00Tuldania 2 - Audacia 5
    26 sep. 10:00EFC 11 - Tuldania 3
    26 sep. 10:00HMVV 5 - Tuldania 4
    2 okt. 14:30Tuldania JO19-1 - FC Tilburg JO19-2
    2 okt. 13:30Tuldania JO16-1 - TSV Gudok JO16-3
    2 okt. 12:00Tuldania JO14-1 - Sarto JO14-3
    2 okt. 11:30Tuldania JO11-1 - ST Netersel/Casteren JO11-1
    2 okt. 09:30Tuldania JO10-1JM - Beerse Boys JO10-2JM
    2 okt. 09:00SDO'39 JO9-1JM - Tuldania JO9-1JM
    2 okt. 09:30Tuldania JO8-1JM - Spoordonkse Boys JO8-1
    2 okt. 10:00Tuldania JO7-1 - Reusel Sport JO7-1
    3 okt. 14:30HMVV 1 - Tuldania 1
    3 okt. 12:00Spoordonkse Boys 4 - Tuldania 2
    3 okt. 11:00Tuldania 3 - Bladella 10
    3 okt. 10:00Tuldania 4 - Hilvaria 10
    6 okt. 20:00Tuldania V1 - Casteren V1
    9 okt. 14:30Tuldania JO19-1 - VOAB JO19-3
    9 okt. 11:30DESK JO16-2 - Tuldania JO16-1
    9 okt. 11:30Tuldania JO11-1 - SDO'39 JO11-1
    9 okt. 11:30Tuldania JO10-1JM - Were Di JO10-3
    9 okt. 09:30Tuldania JO9-1JM - SJO DEES/Vessem JO9-2JM
    9 okt. 09:00Reusel Sport/CoTrans JO8-3JM - Tuldania JO8-1JM
    10 okt. 14:00Tuldania 1 - Steensel 1
    10 okt. 12:00Tuldania 2 - EDN'56 2
    10 okt. 10:00SDO'39 3 - Tuldania 3
    10 okt. 10:00SVSOS 3 - Tuldania 4
    15 okt. 19:30Stiphout Vooruit 35+1 - Tuldania 35+1JM
    15 okt. 20:00Tuldania 35+1JM - Hilvaria 35+1
    15 okt. 21:00DEES 35+1 - Tuldania 35+1JM
    15 okt. 21:30Tuldania 35+1JM - Vessem 35+1
    16 okt. 10:00DOSKO'32 JO7-2 - Tuldania JO7-1
    16 okt. 14:30SC 't Zand JO19-4 - Tuldania JO19-1
    16 okt. 11:00SVSOS JO14-1JM - Tuldania JO14-1
    16 okt. 10:30Beerse Boys JO11-1 - Tuldania JO11-1
    16 okt. 08:45VOAB JO10-7 - Tuldania JO10-1JM
    16 okt. 09:00Reusel Sport/CoTrans JO9-2 - Tuldania JO9-1JM
    16 okt. 09:30Tuldania JO8-1JM - VV Trinitas Oisterwijk JO8-5
    17 okt. 14:30RKDSV 1 - Tuldania 1
    17 okt. 11:00Beerse Boys 6 - Tuldania 2
    17 okt. 11:00Tuldania 3 - Hilvaria 9
    17 okt. 10:00Tuldania 4 - RKDSV 8
    20 okt. 20:00Tuldania V1 - Bladella V1
    24 okt. 14:30Waalre 1 - Tuldania 1
    30 okt. 14:45SVSSS JO19-2 - Tuldania JO19-1
    30 okt. 13:00Gloria UC JO16-2 - Tuldania JO16-1
    30 okt. 10:00SSC'55 JO14-1JM - Tuldania JO14-1
    30 okt. 10:00Tuldania JO7-1 - ZSC JO7-2
    31 okt. 14:00Tuldania 1 - SDO'39 1
    31 okt. 12:00Tuldania 2 - Sarto 13
    31 okt. 10:00HMVV 3 - Tuldania 3
    31 okt. 10:45EDN'56 4 - Tuldania 4
    3 nov. 20:00Vessem V1 - Tuldania V1
    5 nov. 19:30Tuldania 35+1JM - Vessem 35+1
    5 nov. 20:00DEES 35+1 - Tuldania 35+1JM
    5 nov. 20:30Tuldania 35+1JM - Stiphout Vooruit 35+1
    5 nov. 21:30Hilvaria 35+1 - Tuldania 35+1JM
    6 nov. 14:30Tuldania JO19-1 - Baronie JO19-3
    6 nov. 13:30Tuldania JO16-1 - Zwaluw VFC JO16-2
    6 nov. 12:00Tuldania JO14-1 - Nemelaer JO14-2
    7 nov. 14:30Hulsel 1 - Tuldania 1
    7 nov. 10:30Oirschot Vooruit 4 - Tuldania 2
    7 nov. 11:00Tuldania 3 - Reusel Sport/CoTrans 7
    7 nov. 10:00Tuldania 4 - FC Tilburg 12
    13 nov. 10:00Tuldania JO7-1 - Bladella JO6-1
    14 nov. 14:00Tuldania 1 - RKDSV 1
    17 nov. 20:00Tuldania V! - Netersel V1
    19 nov. 19:30Tuldania 35+1JM - DEES 35+1
    19 nov. 20:00Stiphout Vooruit 35+1 - Tuldania 35+1JM
    19 nov. 20:30Tuldania 35+1JM - Vessem 35+1
    19 nov. 21:30Hilvaria 35+1 - Tuldania 35+1JM
    20 nov. 12:45RKDVC JO19-2 - Tuldania JO19-1
    20 nov. 15:00Olympia'60 JO16-1 - Tuldania JO16-1
    20 nov. 12:00SV Reeshof JO14-2JM - Tuldania JO14-1
    21 nov. 14:00Tuldania 1 - De Raven 1
    21 nov. 12:00Tuldania 2 - RKDSV 4
    21 nov. 12:00Beerse Boys 7 - Tuldania 3