• Programma

  • WedstrijdDetails
    14 nov. 19:30vv Hulsel 1 - Tuldania 1
    16 nov. 10:00DEES/Vessem JO7-2 - Tuldania JO7-1
    16 nov. 14:30Tuldania JO19-1 - De Raven JO19-1
    16 nov. 13:30Tuldania JO16-1 - VOAB JO16-2
    16 nov. 13:00Geldrop JO14-2 - Tuldania JO14-1
    16 nov. 11:30Tuldania JO12-1 - RKDSV JO12-2
    16 nov. 11:30Tuldania JO10-1 - SVSSS JO10-2
    16 nov. 09:30Tuldania JO9-1 - Nieuw Woensel JO9-2
    16 nov. 09:00Reusel Sport/CoTrans JO8-3G - Tuldania JO8-1
    17 nov. 12:00Tuldania 2 - Netersel 2
    17 nov. 10:00Sarto 19 - Tuldania 4
    20 nov. 20:00Tuldania VR 1 - Netersel VR 1
    23 nov. 10:00SDO'39 JO7-2 - Tuldania JO7-2
    23 nov. 15:00Rood Wit V JO19-2 - Tuldania JO19-1
    23 nov. 14:00Marvilde JO16-1 - Tuldania JO16-1
    23 nov. 12:00Tuldania JO14-1 - S.V. Brandevoort JO14-3
    23 nov. 10:15VOAB JO12-4 - Tuldania JO12-1
    23 nov. 09:00Jong Brabant JO10-3 - Tuldania JO10-1
    23 nov. 10:00ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1 - Tuldania JO9-1
    23 nov. 09:30Tuldania JO8-1 - Bladella JO8-4
    24 nov. 14:30OVC'26 1 - Tuldania 1
    24 nov. 12:00Tuldania 2 - SV Valkenswaard 4
    24 nov. 11:00Tuldania 3 - SDO'39 4
    24 nov. 10:00Tuldania 4 - Spoordonkse Boys 5
    30 nov. 10:00RKVVO JO7-3 - Tuldania JO7-1
    30 nov. 14:30Tuldania JO19-1 - RKSV Nuenen JO19-3
    30 nov. 11:10SV BLC JO16-2 - Tuldania JO16-1
    30 nov. 12:00Tuldania JO14-1 - SV Unitas'59 JO14-2
    30 nov. 09:30Gloria UC JO12-1 - Tuldania JO12-1
    30 nov. 11:30Tuldania JO10-1 - Were Di JO10-2
    30 nov. 09:30Tuldania JO9-1 - UNA JO9-4G
    30 nov. 09:30ST Casteren / Netersel JO08-1 - Tuldania JO8-1
    1 dec. 14:00Tuldania 1 - SV Reeshof 1
    1 dec. 11:00Maarheeze 2 - Tuldania 2
    1 dec. 11:00Tuldania 3 - Reusel Sport/CoTrans 8
    1 dec. 12:00Audacia 5 - Tuldania 4
    4 dec. 20:00Hulsel VR 1 - Tuldania VR 1
    7 dec. 10:00RKVVO JO7-4 - Tuldania JO7-2
    7 dec. 14:30Tuldania JO19-1 - EFC JO19-2
    7 dec. 13:30Tuldania JO16-1 - Emplina JO16-3
    7 dec. 13:00Zwaluw VFC JO14-2 - Tuldania JO14-1
    7 dec. 11:30Tuldania JO12-1 - Hilvaria JO12-2
    7 dec. 11:15Audacia JO10-1 - Tuldania JO10-1
    7 dec. 09:30ST Netersel / Casteren JO9-1 - Tuldania JO9-1
    7 dec. 09:30Tuldania JO8-1 - Beerse Boys JO8-1G
    8 dec. 14:00Tuldania 1 - Were Di 1
    8 dec. 12:00Tuldania 2 - Terlo 2
    8 dec. 10:00HMVV 3 - Tuldania 3
    8 dec. 11:30SVSOS 2 - Tuldania 4
    14 dec. 11:45Nieuw Woensel JO16-1 - Tuldania JO16-1
    14 dec. 12:00Tuldania JO14-1 - Brabantia JO14-2
    14 dec. 10:30Riel JO12-1 - Tuldania JO12-1
    14 dec. 11:30Tuldania JO10-1 - VOAB JO10-4
    14 dec. 09:30Bladella JO9-3 - Tuldania JO9-1
    14 dec. 09:30Tuldania JO8-1 - ST DEES/Vessem JO8-2
    14 dec. 10:00Tuldania JO7-1 - SDO'39-1
    15 dec. 14:00Jong Brabant 1 - Tuldania 1
    15 dec. 10:00Vessem 3 - Tuldania 3
    18 dec. 20:00Tuldania VR1 - Casteren VR 1
    21 dec. 14:30Tuldania JO19-1 - Bladella JO19-2
    21 dec. 10:00RWB JO10-2 - Tuldania JO10-1
    21 dec. 10:00Tuldania JO7-2 - Hoogeloon JO7-1
    12 jan. 12:00SDO'39 1 - Tuldania 1
    26 jan. 14:00Tuldania 1 - RKDSV 1
    2 feb. 14:30Audacia 1 - Tuldania 1
    2 feb. 12:00De Weebosch 2 - Tuldania 2
    2 feb. 11:00Tuldania 3 - Oirschot Vooruit 9
    2 feb. 10:00Tuldania 4 - HMVV 4
    9 feb. 14:00Tuldania 1 - Riel 1
    9 feb. 12:00Tuldania 2 - Vessem 2
    9 feb. 10:00Beerse Boys 11 - Tuldania 3
    9 feb. 10:30Oirschot Vooruit 11 - Tuldania 4
    16 feb. 14:30Gesta 1 - Tuldania 1
    16 feb. 11:00Netersel 2 - Tuldania 2
    16 feb. 11:00Tuldania 3 - Vessem 3
    16 feb. 10:00Tuldania 4 - Sarto 19
    19 feb. 20:00Tuldania VR 1 - Terlo VR 1
    4 mrt. 20:00HMVV VR 1 - Tuldania VR 1
    8 mrt. 14:00Tuldania 1 - Chaam 1
    8 mrt. 12:00Tuldania 2 - De Raven 2
    8 mrt. 11:00EDN'56 3 - Tuldania 3
    8 mrt. 10:00RKDSV 7 - Tuldania 4
    15 mrt. 14:00Tuldania 1 - OVC'26 1
    15 mrt. 12:00Hulsel 2 - Tuldania 2
    15 mrt. 10:00SDO'39 4 - Tuldania 3
    15 mrt. 10:00Tuldania 4 - Hilvaria 8
    18 mrt. 20:00Bladella VR 1 - Tuldania VR 1
    22 mrt. 14:30WSJ 1 - Tuldania 1
    29 mrt. 14:00Tuldania 1 - Spoordonkse Boys 1
    29 mrt. 12:00Terlo 2 - Tuldania 2
    29 mrt. 11:00Tuldania 3 - HMVV 3
    29 mrt. 11:00Spoordonkse Boys 5 - Tuldania 4
    1 apr. 20:00Tuldania VR 1 - Vessem VR 1
    5 apr. 14:30SV Reeshof 1 - Tuldania 1
    5 apr. 12:00Tuldania 2 - Maarheeze 2
    5 apr. 10:00Reusel Sport/CoTrans 8 - Tuldania 3
    5 apr. 10:00Tuldania 4 - Audacia 5
    15 apr. 20:00Netersel VR 1 - Tuldania VR 1
    19 apr. 14:30GSBW 1 - Tuldania 1
    19 apr. 12:00Tuldania 2 - De Bocht'80 2