Hallo jeugdspelers van Tuldania.
We zitten halverwege de vakantie maar over 2 weken gaan we weer beginnen met de trainingen voor onze jeugdteams
In onderstaand overzicht staan alle jeugdteams en leiders en trainers en trainingstijden voor het nieuwe seizoen 2022-2023.
De eerste training valt in de laatste vakantieweek: dat is de week van maandag 29 augustus t/m vrijdag 2 september.
Mocht je dan nog op vakantie zijn, dan dit graag doorgeven aan je trainer.
Wellicht zijn er trainers die een week eerder al willen beginnen, dat kan en mag,: dan wel zelf communiceren met je team.
Wat betreft de start van de competitiewedstrijden en bekerwedstrijden; die is op zaterdag 10 september.
Het competitieschema en de rijlijsten zullen bekend worden gemaakt zodra de competitie indeling door de KNVB bekend is gemaakt.
TULDANIA JO-18
1. Luuk van Doormaal
2. Max Vissers
3. Theo Bosmans
4 Joep Soetens
5. Teun Veron
6. Joey Damen
7. Mories Versteijnen
8 Jip Hesselmans
9. Siep Vugts
10. Harm van Dooren
11. Mathijs Smolders
12. Willem van Boxtel
13. Huub Neeleman
14. Thijs de Jongh
15. Mees Hesselmans
16. Jur Hesselmans
17. Ties Hesselmans
18. Davy van Roovert
Leiders : Frank van Roovert, Roel van Dommelen en Patrick Versteijnen
Trainer en trainingstijden :
Maandag : 20.00 – 21.30 uur : Frank van Roovert.
Woensdag : 20.00 – 21.30 uur : Frank van Roovert
TULDANIA JO-15
1. Richard Damen
2. Milan Jansen
3. Pol Hesselmans
4. Mik Wijten
5. Juul van Lieshout
6. Thomas van Helvoirt
7. Condaleeza Bosmans
8. Thomas van Heerebeek
9. Kes Mons
10. Lucas Norbart
11. Thijs Paans
12. Pim de Wacht
13. Sjoerd Verhoeven
14. Bram Oerlemans
15. Sven van Gestel
De nummers 11 t/m 15 gaan iedere week om toerbeurt mee met JO12.
In geval van uitval bij JO12 gaan er 2 spelers mee.
Leiders : Stijn van Helvoirt, Marco van Dal, Wiebe Verboven en Jop Hesselmans.
Trainers en trainingstijden :
Maandag : 18.45 – 19.45 uur : Hein Oerlemans en Nicole van Spaendonk
Donderdag : 18.45 – 19.45 uur : Wiebe Verboven, Jop Hesselmans en Simon Bekker.
TULDANIA JO-12
1. Janne van den Langenberg
2. Vince van Schilt
3. Sammy Leenhouwers
4. Teun Hesselmans
5. Jelte van Heerebeek
6. Mick Rokven
7. Bruno van der Hamsvoord
8. Vanda Laros
Leiders : Frank van der Hamsvoord en Tino Rokven
Trainers en trainingstijd :
Donderdag : 18.45 – 19.45 uur : Jesper van Dooren, Freek Lambregts en Rein Hesselmans
TULDANIA JO-11
1. Lorenzo Weerman
2. Janna Schilders
3 Tijl Oerlemans
4. Bart Gerrits
5. Loefke Mangnus
6. Cas van Zantvoort
7. Jayden de Groot
8. Fleur Norbart
9. Sara Fthawi
Leiders : Hein Oerlemans en Thijs van Zantvoort
Trainers en trainingstijd :
Maandag : 18.30 – 19.30 uur : Ron Laros en Ronald van Gestel
TULDANIA JO-10
1. Bram Augsburg
2. Thijn Augsburg
3. Boet van den Broek
4. Hidde van Beilen
5. Tuur van Lieshout
6. Tim van der Hoeven
7. Max van der Hamsvoord
8. Siem Schilders
Leiders : Alex Schilders en Sjors van der Hoeven
Trainers en trainingstijd :
Woensdag : 18.30 – 19.30 uur : Maarten van den Broek en Harm van Dooren
TULDANIA JO-8
1. Alija Weerman
2. Enya Geraerts
3. Finn van Gils
4. Isa Rokven
5. Saar Verhoeven
6. Vin Smits
7. Vigo van Liere
8. Jacky van Gestel
9. Gijs van der hoeven
Leiders : Frank Verhoeven en Anouk Broeren
Trainers en trainingstijd :
Woensdag : 18.00 – 19.00 uur : Michiel van Liere en Rien Broeren
Tuldania JO-7
1. Livv van Gils
2. Femm Verhoeven
3. Ise Oerlemans
4. Eva van Sonderen
5. Nine Smits
6. Dex Colsters
Leidster : Naomi Heringa
Trainer en trainingstijd :
Woensdag : 18.00 – 18.45 uur : Wim Hesselmans