• Start nieuwe seizoen 2019-2020 jeugd

    Hallo jeugdspelers van Tuldania.

    Het seizoen is nog maar net afgelopen maar we willen iedereen nu al wel op de hoogte brengen van de jeugdteams van volgend seizoen 2019-2020. De indeling van de teams is al langer bekend en op een andere nieuwsbrief op de site te lezen. De verdere info volgt hieronder:

    De trainingen voor alle jeugdteams zullen beginnen in week 34, dat is de week van maandag 19 augustus t/m vrijdag 23 augustus. Op zaterdag 31 augustus staan voor alle teams de 1e bekerwedstrijden op het programma. Op zaterdag 7 en zaterdag 14 september volgen bekerwedstrijd 2 en 3. Op zaterdag 21 september start de najaar competitie.

    De teams met de leiders en trainers en trainingstijden :

      Tuldania JO19    
           
    1 Gijs de Rooy Leiders: Frank van Roovert
    2 Jop Hesselmans   Pieter Abrahams
    3 Roel van Dommelen    
    4 Gijs Paulissen    
    5 Kaye van Amersfort Trainer: Frank van Roovert
    6 Martijn Koppelmans    
    7 Joey van Roovert    
    8 Sharugan Uruththiravinthan Training: ma 20:00 uur-21:30 uur
    9 Emiel Maillé    
    10 Jorn de Jongh   wo 20:00 uur-21:30 uur
    11 Simon Bekker    
    12 Rens Wijten    
    13 Sep van Doormaal    
    14 Freek Lambregts    
           
      Tuldania JO16    
           
    1 Tess van Doormaal Leiders: Jordi Damen
    2 Kees op ’t Hoog   Tom Smolders
    3 Daan Nouwens    
    4 Kas van den Borne    
    5 Nard van Dal Trainer: Sep Hesselmans (di)
    6 Jesper van Dooren   Wiebe Verboven (di)
    7 Niels Grootjans   Jorn Wijten (do)
    8 Daan Vugts   Pim Hesselmans (do)
    9 Timo van Roovert    
    10 Rein Hesselmans    
    11 Yente Kwinten Training: di: 18:45 uur-20:00 uur
    12 Luuk van Doormaal    
    13 Max Vissers   do: 18:45 uur-20:00 uur
    14 Theo Bosmans    
    15 Joep Soetens    
    16 Teun Veron    
    17 Joey Damen    
           
      Tuldania JO14    
           
    1 Bram Pauwels Leiders: Jos Kaethoven
    2 Jip Hesselmans   Mark Hesselmans
    3 Siep Vugts   Roel Hesselmans
    4 Krystof Stepniewski   Arno Smolders
    5 Harm van Dooren    
    6 Mathijs Smolders    
    7 Liza Visser Trainer: Jos Kaethoven
    8 Jens van den Langenberg   Jop Hesselmans (ma)
    9 Willem van Boxtel   assistent ? (wo)
    10 Thijs de Jongh    
    11 Mees Hesselmans    
    12 Jur Hesselmans Training: ma: 18:45 uur-20:00 uur
    13 Ties Hesselmans    
    14 Davy van Roovert   wo: 18:45 uur-20:00 uur
    15 Pol Hesselmans    
           
      Tuldania JO12    
           
    1 Finn Goliembiewski Leiders: Stijn van Helvoirt
    2 Richard Damen   Marco van Dal
    3 Milan Jansen    
    4 Mik Wijten    
    5 Juul van Lieshout Trainer: Chris Norbart (ma)
    6 Thomas van Helvoirt    Thijs Hesselmans (do)
    7 Demian de Groot   Pieter Abrahams (do)
    8 Niek van Heijst    
    9 Thomas van Heerebeek    
    10 Lucas Norbart Training: ma: 18:45 uur-20:00 uur
           
          do: 18:45 uur-19:45 uur
          (samen met JO10)
           
      Tuldania JO10    
           
    1 Condaleeza Bosmans Leiders: Hein Oerlemans
    2 Gijs Hesselmans   Nicole van Spaendonk
    3 Thijs Paans    
    4 Pim de Wacht    
    5 Sjoerd Verhoeven Trainer: Rens van Dommelen
    6 Bram Oerlemans    
    7 Sven van Gestel    
        Training: do: 18:45 uur-19:45 uur
          (samen met JO12)
           
      Tuldania JO9    
           
    1 Guus de Rooij Leiders: Frank van der Hamsvoord
    2 Vince van Schilt   Tino Rokven
    3 Sammij Leenhouwers    
    4 Teun Hesselmans Trainer: Wout van de Sande
    5 Jelte van Heerebeek   Rob Hesselmans
    6 Mick Rokven   Wim Hesselmans
    7 Bruno van der Hamsvoord   Assistent ?
           
        Training: wo: 18:00 uur-19:00 uur
           
      Tuldania JO8    
           
    1 Stan van de Sande Leiders: Thijs van Zantvoort
    2 Janna Schilders   Alex Schilder
    3 Tijl Oerlemans   Carlijn van de Sande
    4 Bart Gerrits    
    5 Cas van Zantvoort    
    6 Jayden de Groot Trainer: Wout van de Sande
    7 Fleur Norbart   Rob Hesselmans
          Wim Hesselmans
          Assistent ?
           
           
        Training: wo: 18:00 uur-19:00 uur
           
      Tuldania JO7    
           
    1 Josje de Jong Leiders: Maarten van den Broek
    2 Bram Augsburg   Vacature
    3 Thijn Augsburg    
    4 Boet van de Broek    
    5 Hidde van Beilen Trainer: Wout van de Sande
    6 Tuur van Lieshout   Rob Hesselmans
    7 Jasper van de Sande   Wim Hesselmans
    8 Tim van der Hoeven   Assistent ?
    9 Jorn Hesselmans    
           
        Training: wo: 18:00 uur-19:00 uur