• Tuldania JO10

  • Spelers,leiders en trainers

    Spelers: Juul van Lieshout
      Thomas van Helvoirt 
      Niek van Heijst
      Demian de Groot
      Thomas van Heerebeek
      Gijs Hesselmans
      Lucas Norbart
       
    Leiders: Marco van Dal
      Wim Hesselmans
       
    Trainers: Pim Hesselmans
      Geert van Laarhoven
      Jop Hesselmans
      Wiebe Verboven
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    woensdag 18:30-19:30 uur Trainingsveld 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 10:30Tuldania JO10-1 - DBS JO10-4Sportpark den Hondsbosch
    6 apr. 10:30Tuldania JO10-1 - Sarto JO10-3Sportpark den Hondsbosch
    13 apr. 10:00SV Unitas'59 JO10-5 - Tuldania JO10-1Sportpark Bokt
    4 mei. 10:30Tuldania JO10-1 - SBC JO10-7Sportpark den Hondsbosch
    11 mei. 08:30OJC ROSMALEN JO10-3 - Tuldania JO10-1Sportpark De Groote Wielen
    25 mei. 10:00Best Vooruit JO10-4 - Tuldania JO10-1Sportpark De Leemkuilen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tuldania JO10-1 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden Tuldania JO10-1 (B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tuldania JO10-13300334299
    2ST RKDSV/ EDN'56 JO10-232013610266
    3Reusel Sport/CoTrans JO10-231021340-273
    4SDO'39 JO10-23003836-280

    Poulestanden Tuldania JO10-1 (B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Audacia JO10-211009363
    2Tuldania JO10-1100139-60

    Poulestanden Tuldania JO10-1 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    Geen informatie

  • Rijschema

    Tuldania JO10        
    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    9 februari 2019 10.30 Tuldania JO10-1 Audacia JO10-1  
    16 februari 2019 11.00 RKDSV/EDN'56 JO10-2 Tuldania JO10-1 Juul - Niek - Demian
    23 februari 2019        
    2 maart 2019        
    9 maart 2019 11.00 RKDSV/EDN'56 JO10-1 Tuldania JO10-1 Thomas van Helvoirt - Gijs - Lucas
    16 maart 2019 10.30 Tuldania JO10-1 Hilvaria JO10-2  
    23 maart 2019 9.30 Oirschot Vooruit JO10-2 Tuldania JO10-1 Juul - Niek - Thomas van Heerebeek
    30 maart 2019 10.30 Tuldania JO10-1 DBS JO10-4  
    6 april 2019 10.30 Tuldania JO10-1 Sarto JO10-3  
    13 april 2019 10.00 Unitas'59 JO10-5 Tuldania JO10-1 Demian - Gijs - Lucas
    20 april 2019        
    27 april 2019        
    4 mei 2019 10.30 Tuldania JO10-1 SBC JO10-7  
    11 mei 2019 8.30 OJC Rosmalen JO10-3 Tuldania JO10-1 Thomas van Helvoirt - Lucas - Wim H
    18 mei 2019        
    25 mei 2019 10.00 Best Vooruit JO10-4 Tuldania JO10-1 Juul - Thomas van Heerebeek - Gijs