• Tuldania JO10

  • Spelers,leiders en trainers

       
    Spelers:  
      Juul van Lieshout
      Thomas van Helvoirt 
      Niek van Heijst
      Demian de Groot
      Thomas van Heerebeek
      Gijs Hesselmans
      Lucas Norbart
       
    Leiders:  
      Marco van Dal
      Wim Hesselmans
       
    Trainers:  
      Pim Hesselmans
      Geert van Laarhoven
      Jop Hesselmans
      Wiebe Verboven
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    woensdag 18:30-19:30 uur Trainingsveld 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 10:30Tuldania JO10-1 - De Raven JO10-1Sportpark den Hondsbosch
    1 dec. 10:00De Weebosch JO10-1 - Tuldania JO10-1Sportpark 't Voortje
    8 dec. 10:30Tuldania JO10-1 - Terlo JO10-1Sportpark den Hondsbosch
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tuldania JO10-1 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden Tuldania JO10-1 (B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tuldania JO10-13300334299
    2ST RKDSV/ EDN'56 JO10-232013610266
    3Reusel Sport/CoTrans JO10-231021340-273
    4SDO'39 JO10-23003836-280

    Poulestanden Tuldania JO10-1 (B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Audacia JO10-211009363
    2Tuldania JO10-1100139-60
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Rijschema

    Tuldania JO10        
    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    1-sep-2018 10.30 Tuldania JO10-1 Reusel Sport JO10-2  
    8-sep-2018 10.30 SDO'39 JO10-2 Tuldania JO10-1 Juul - Niek - Demian
    15-sep-2018 9.45 RKDSV JO10-2 Tuldania JO10-1 Thomas van Helvoirt - Wim H - Lucas
    22-sep-2018 10.30 Tuldania JO10-1 Hapert JO10-2G  
    29-sep-2018 11.00 Knegselse Boys JO10-2G Tuldania JO10-1 Juul - Thomas van Heerebeek - Gijs
    6-okt-2018 10.30 Netersel JO10-1 Tuldania JO10-1 Thomas van Helvoirt - Lucas - Niek
    13-okt-2018 10.30 Tuldania JO10-1 RKDSV JO10-2  
    20-okt-2018        
    27-okt-2018 10.15 Reusel Sport JO10-3 Tuldania JO10-1 Thomas van Heerebeek - Demian - Gijs
    3-nov-2018 10.30 Tuldania JO10-1 SDO'39 JO10-2  
    10-nov-2018 10.30 Tuldania JO10-1 SBC JO10-6G  
    17-nov-2018 9.30 EFC JO10-4G Tuldania JO10-1 Juul - Niek - Lucas
    24-nov-2018 10.30 Tuldania JO10-1 De Raven JO10-1  
    1-dec-2018 10.00 De Weebosch JO10-1 Tuldania JO10-1 Thomas van Helvoirt - Demian - Gijs
    8-dec-2018 10.30 Tuldania JO10-1 Terlo JO10