• Tuldania JO12

  • Speler,leiders en trainers

    Spelers: Finn Goliembiewski
      Richard Damen
      Milan Jansen
      Mik Wijten
      Juul van Lieshout
      Thomas van Helvoirt 
      Demian de Groot
      Niek van Heijst
      Thomas van Heerebeek
      Lucas Norbart
      Kes Mons
       
       
    Leiders: Stijn van Helvoirt
      Marco van Dal
       
    Trainers: maandag
      Chris Norbart
      Jop Hesselmans
       
      donderdag
      Thijs Hesselmans
      Pieter Abrahams
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 1
    Donderdag 18:45-19:45 uur Trainingsveld 1
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    26 okt. 11:30Tuldania JO12-1VOAB JO12-2Sportpark den Hondsbosch
    2 nov. 11:30Tuldania JO12-1ST HMVV/Hulsel JO12-1Sportpark den Hondsbosch
    9 nov. 12:00Reusel Sport/CoTrans JO12-2Tuldania JO12-1Sportpark Den Hoek
    16 nov. 11:30Tuldania JO12-1RKDSV JO12-2Sportpark den Hondsbosch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.SC 't Zand JO12-2 - Tuldania JO12-112 - 0
  • Poulestanden Tuldania JO12-1 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VOAB JO12-23300354319
    2SC 't Zand JO12-23300312299
    3Were Di JO12-3320117896
    4Riel JO12-1320112936
    5Reusel Sport/CoTrans JO12-232012021-16
    6Tuldania JO12-13201918-96
    7Gloria UC JO12-1311111924
    8ST HMVV/Hulsel JO12-131021718-13
    9Hilvaria JO12-23102813-53
    10Sarto JO12-43012413-91
    11RKDSV JO12-23003825-170
    12VOAB JO12-43003739-320

    Poulestanden Tuldania JO12-1 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit JO12-33300276219
    2Hilvaria JO12-231021012-23
    3Tuldania JO12-13102713-63
    4Reusel Sport/CoTrans JO12-13102821-133
  • Rijschema

    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    31-aug-2019 11.30 Tuldania JO12-1 Reusel Sport JO12-1  
    7-sep-2019 9.00 Hilvaria JO12-2 Tuldania JO12-1 Thomas v Hel - Thomas v Heer - Mik
    14-sep-2019 10.00 Best Vooruit JO12-3 Tuldania JO12-1 Lucas - Niek Kes
    21-sep-2019 11.30 Were Di JO12-3 Tuldania JO12-1 Finn - Richard - Milan - Juul
    28-sep-2019 11.30 Tuldania JO12-1 Sarto JO12-4  
    5-okt-2019 11.15 sc 't Zand JO12-2 Tuldania JO12-1 Mik - Demian - Thomas v Heer - Kes
    12-okt-2019        
    19-okt-2019        
    26-okt-2019        
    2-nov-2019 11.30 Tuldania JO12-1 HMVV JO12-1  
    9-nov-2019 12.00 Reusel Sport JO12-2 Tuldania JO12-1 Finn - Juul - Niek - Lucas
    16-nov-2019 11.30 Tuldania JO12-1 RKDSV JO12-2  
    23-nov-2019 10.15 VOAB JO12-4 Tuldania JO12-1 Richard - Milan - Thomas v Hel - Demian
    30-nov-2019 9.30 Gloria UC JO12-1 Tuldania JO12-1 Miik - Niek - Thomas v Heer - Kes
    7-dec-2019 11.30 Tuldania JO12-1 Hilvaria JO12-2  
    14-dec-2019 10.30 Riel JO12-1 Tuldania JO12-1 Finn - Juul - Thomas v Hel - Lucas