• Tuldania JO12

  • Speler,leiders en trainers

    Spelers: Finn Goliembiewski
      Richard Damen
      Milan Jansen
      Mik Wijten
      Juul van Lieshout
      Thomas van Helvoirt 
      Demian de Groot
      Niek van Heijst
      Thomas van Heerebeek
      Lucas Norbart
      Kes Mons
       
       
    Leiders: Stijn van Helvoirt
      Marco van Dal
       
    Trainers: maandag
      Chris Norbart
      Jop Hesselmans
       
      donderdag
      Thijs Hesselmans
      Pieter Abrahams
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 1
    Donderdag 18:45-19:45 uur Trainingsveld 1
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    16 nov. 11:30Tuldania JO12-1RKDSV JO12-2Sportpark den Hondsbosch
    23 nov. 10:15VOAB JO12-4Tuldania JO12-1Sportpark Van den Wildenberg
    30 nov. 09:30Gloria UC JO12-1Tuldania JO12-1Sportpark Boschoven
    7 dec. 11:30Tuldania JO12-1Hilvaria JO12-2Sportpark den Hondsbosch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.Reusel Sport/CoTrans JO12-2 - Tuldania JO12-13 - 0
    2 nov.Tuldania JO12-1 - ST HMVV/Hulsel JO12-15 - 5
  • Poulestanden Tuldania JO12-1 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC 't Zand JO12-266005835518
    2VOAB JO12-255005875115
    3Were Di JO12-3650150123815
    4Riel JO12-1650139162315
    5Reusel Sport/CoTrans JO12-263032735-89
    6ST HMVV/Hulsel JO12-16213413747
    7Tuldania JO12-162131631-157
    8Gloria UC JO12-162132036-167
    9Hilvaria JO12-252031624-86
    10Sarto JO12-461141839-214
    11RKDSV JO12-260061354-410
    12VOAB JO12-46006971-620

    Poulestanden Tuldania JO12-1 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit JO12-33300276219
    2Hilvaria JO12-231021012-23
    3Tuldania JO12-13102713-63
    4Reusel Sport/CoTrans JO12-13102821-133
  • Rijschema

    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    31-aug-2019 11.30 Tuldania JO12-1 Reusel Sport JO12-1  
    7-sep-2019 9.00 Hilvaria JO12-2 Tuldania JO12-1 Thomas v Hel - Thomas v Heer - Mik
    14-sep-2019 10.00 Best Vooruit JO12-3 Tuldania JO12-1 Lucas - Niek Kes
    21-sep-2019 11.30 Were Di JO12-3 Tuldania JO12-1 Finn - Richard - Milan - Juul
    28-sep-2019 11.30 Tuldania JO12-1 Sarto JO12-4  
    5-okt-2019 11.15 sc 't Zand JO12-2 Tuldania JO12-1 Mik - Demian - Thomas v Heer - Kes
    12-okt-2019        
    19-okt-2019        
    26-okt-2019        
    2-nov-2019 11.30 Tuldania JO12-1 HMVV JO12-1  
    9-nov-2019 12.00 Reusel Sport JO12-2 Tuldania JO12-1 Finn - Juul - Niek - Lucas
    16-nov-2019 11.30 Tuldania JO12-1 RKDSV JO12-2  
    23-nov-2019 10.15 VOAB JO12-4 Tuldania JO12-1 Richard - Milan - Thomas v Hel - Demian
    30-nov-2019 9.30 Gloria UC JO12-1 Tuldania JO12-1 Miik - Niek - Thomas v Heer - Kes
    7-dec-2019 11.30 Tuldania JO12-1 Hilvaria JO12-2  
    14-dec-2019 10.30 Riel JO12-1 Tuldania JO12-1 Finn - Juul - Thomas v Hel - Lucas