• Tuldania JO14

  • Spelers, leiders en trainers

    Spelers: Richard Damen
      Milan Jansen
      Mik Wijten
      Juul van Lieshout
      Thomas van Helvoirt 
      Condaleeza Bosmans
      Thomas van Heerebeek
      Gijs Hesselmans
      Kes Mons
      Lucas Norbart
      Thijs Paans
      Pim de Wacht
      Bram Oerlemans
       
       
    Leiders: Stijn van Helvoirt
      Marco van Dal
      Hein Oerlemans
      Nicole van Spaendonk
       
    Trainers: maandag
      Hein Oerlemans
      Nicole van Spaendonk
       
      woensdag
      Simon Bekker
      Pieter van Bussel
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag 18:30-19:30 uur Trainingsveld 2
    woensdag 18:30-19:30 uur Trainingsveld 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 12:00Tuldania JO14-1 - TSV Gudok JO14-3Sportpark den Hondsbosch
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tuldania JO14-1 (0244 Onder 14 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDSV JO14-11010004974230
    2OVC'26 JO14-11090152173527
    3Sarto JO14-31070336221421
    4NEO'25 JO14-195132920916
    5Tuldania JO14-1105052532-715
    6Jong Brabant JO14-2104152624213
    7Nemelaer JO14-2104152527-213
    8ODC JO14-3104062850-2212
    9VV Trinitas Oisterwijk JO14-2103162538-1310
    10TSV Gudok JO14-3102171243-317
    11SV Reeshof JO14-2JM101271624-85
    12VOAB JO14-390361130-193

    Poulestanden Tuldania JO14-1 (0243 Onder 14 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSC'55 JO14-1JM981064135125
    2SVSOS JO14-1JM87105894922
    3OVC'26 JO14-1960339221718
    4Nemelaer JO14-2850331211015
    5VOAB JO14-374032634-812
    6Jong Brabant JO14-284042522312
    7Sarto JO14-393062134-139
    8Tuldania JO14-192161744-277
    9SV Reeshof JO14-2JM81161145-344
    10VV Trinitas Oisterwijk JO14-290091361-480
  • Rijschema

    Datum Aanvang Wedstrijd   Chauffeurs
             
    11-sep-2021 12.00 Tuldania JO14-1 Gloria UC JO14-2  
    18-sep-2021 13.00 OVC'26 JO14-1 Tuldania JO14-1 Mik - Thomas van Helvoirrt - Kes - Bram
    25-sep-2021 11.30 VOAB JO14-3 Tuldania JO14-1 Richard - Milan -Thijs - Pim
    2-okt-2021 12.00 Tuldania JO14-1 Sarto JO14-3  
    9-okt-2021        
    16-okt-2021 11.00 SVSOS JO14-JM Tuldania JO14-1 Thomas van Heerebeek - Gijs - Kes - Bram
    23-okt-2021        
    30-okt-2021 10.00 SSC'55 JO14-JM Tuldania JO14-1 Mik - Juul - Thomas van Helvoirt - Condaleeza
    6-nov-2021 12.00 Tuldania JO14-1 Nemelaer JO14-2  
    13-nov-2021        
    20-nov-2021 12.00 sv Reeshof JO14-2JM Tuldania JO14-1 Richard - Lucas - Thijs - Pim
    27-nov-2021 12.00 Tuldania JO14-1 sv Trinitas JO14-2  
    4-dec-2021 11.30 Jong Brabant JO14-2 Tuldania JO14-1 Milan - Thomas van Heerebeek - Gijs - Bram
    11-dec-2021        
    18-dec-2021