• Tuldania JO14

  • Spelers, leiders en trainers

    Spelers: Bram Pauwels
      Jip Hesselmans
      Siep Vugts
      Harm van Dooren
      Mathijs Smolders
      Liza Visser
      Jens van den Langenberg
      Willem van Boxtel
      Thijs de Jongh
      Mees Hesselmans
      Jur Hesselmans
      Ties Hesselmans
      Davy van Roovert
      Pol Hesselmans
       
       
    Leiders: Jos Kaethoven
      Roel Hesselmans
      Mark Hesselmans
      Arno Smolders
       
    Trainers: dinsdag
      Jos Kaethoven
       
      woensdag
      Jos Kaethoven
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 2
    Woensdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 2
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    16 nov. 13:00Geldrop JO14-2Tuldania JO14-1Sportpark De Kievit
    23 nov. 12:00Tuldania JO14-1S.V. Brandevoort JO14-3Sportpark den Hondsbosch
    30 nov. 12:00Tuldania JO14-1SV Unitas'59 JO14-2Sportpark den Hondsbosch
    7 dec. 13:00Zwaluw VFC JO14-2Tuldania JO14-1Sportpark Bergenshuizen
    14 dec. 12:00Tuldania JO14-1Brabantia JO14-2Sportpark den Hondsbosch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.EDN '56 / RKDSV JO14-1 - Tuldania JO14-13 - 5
  • Poulestanden Tuldania JO14-1 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop JO14-265103733416
    2SV Unitas'59 JO14-254012561912
    3Tuldania JO14-1540126111512
    4ST Vessem/DEES JO14-14310116510
    5Zwaluw VFC JO14-24301144109
    6De Valk JO14-16303231499
    7Brabantia JO14-252129907
    8EDN '56 / RKDSV JO14-162041320-76
    9SJO Helmondia-Mulo JO14-26114944-354
    10S.V. Brandevoort JO14-35005539-340
    11EFC JO14-2G6006218-160

    Poulestanden Tuldania JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Brabant JO14-1330015969
    2Oirschot Vooruit JO14-1320110646
    3Tuldania JO14-13102111013
    4EDN '56 / RKDSV JO14-13003718-110
  • Rijschema

    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    31-aug-2019 12.15 Tuldania JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1  
    7-sep-2019 12.00 Tuldania JO14-1 RKDSV JO14-1  
    14-sep-2019 12.00 Tuldania JO14-1 Jong Brabant JO14-1  
    21-sep-2019 12.00 Tuldania JO14-1 EFC JO14-2  
    28-sep-2019 11.00 Vessem/DEES JO14-1 Tuldania JO14-1 Bram - Siep - Mathijs - Thijs
    5-okt-2019 12.15 De Valk JO14-1 Tuldania JO14-1 Harm - Jens - Willem - Mees
    12-okt-2019        
    19-okt-2019        
    26-okt-2019 12.00 Tuldania JO14-1 Helmondia JO14-1  
    2-nov-2019 14.30 EDN'56/RKDSV JO14-1 Tuldania JO14-1 FIETS
    9-nov-2019 12.00 Tuldania JO14-1 FC Eindhoven JO14-2  
    16-nov-2019 13.00 Geldrop JO14-2 Tuldania JO14-1 Jip - Jur - Davey - Krystof
    23-nov-2019 12.00 Tuldania JO14-1 Brandevoort JO14-3  
    30-nov-2019 12.00 Tuldania JO14-1 Unitas '59 JO14-2  
    7-dec-2019 13.00 Zwaluw VFC JO14-2 Tuldania JO14-1 Bram - Mathijs - Thijs - Ties
    14-dec-2019 12.00 Tuldania JO14-1 Branbantia JO14-2