• Tuldania JO14

  • Spelers, leiders en trainers

    Spelers: Bram Pauwels
      Jip Hesselmans
      Siep Vugts
      Harm van Dooren
      Mathijs Smolders
      Liza Visser
      Jens van den Langenberg
      Willem van Boxtel
      Thijs de Jongh
      Mees Hesselmans
      Jur Hesselmans
      Ties Hesselmans
      Davy van Roovert
      Pol Hesselmans
       
       
    Leiders: Jos Kaethoven
      Roel Hesselmans
      Mark Hesselmans
      Arno Smolders
       
    Trainers: dinsdag
      Jos Kaethoven
       
      woensdag
      Jos Kaethoven
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 2
    Woensdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 2
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 mei.Tuldania JO14-1 - ST DEES/Vessem JO14-1
  • Poulestanden Tuldania JO14-1 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluw VFC JO14-298012862224
    2ST Vessem/DEES JO14-1971127131422
    3Tuldania JO14-1970249173221
    4Geldrop JO14-2961245182719
    5Brabantia JO14-295132215716
    6SV Unitas'59 JO14-2950435201515
    7ST RKDSV/EDN '56 JO14-193152230-810
    8De Valk JO14-19306282269
    9SJO Helmondia-Mulo JO14-2101271962-435
    10S.V. Brandevoort JO14-391171059-494
    11EFC JO14-29018427-231

    Poulestanden Tuldania JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Brabant JO14-1330015969
    2Oirschot Vooruit JO14-1320110646
    3Tuldania JO14-13102111013
    4ST RKDSV/EDN '56 JO14-13003718-110

    Poulestanden Tuldania JO14-1 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tuldania JO14-14310159610
    2DBS JO14-2430116979
    3Gestel JO14-1G430111659
    4ST DEES/Vessem JO14-142117617
    5Brabantia JO14-23201141226
    6SV Unitas'59 JO14-232019816
    7SBC JO14-242028626
    8Jong Brabant JO14-2420289-16
    9Geldrop JO14-2310248-43
    10VOAB JO14-33012611-51
    11ST RKDSV/EDN '56 JO14-14013711-41
    12De Valk JO14-14004616-100
  • Rijschema

    Tuldania JO14        
    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    1-feb-2020 13.00 Brabantia JO14-2 Tuldania JO14-1 Bram - Mathijs - Willem Thijs
    8-feb-2020 12.00 Tuldania JO14-1 SBC JO14-2  
    15-feb-2020 11.30 VOAB JO14-3 Tuldania JO14-1 Harm - Jens - Mees Jur
    22-feb-2020   vrij    
    29-feb-2020   vrij    
    7-mrt-2020 12.00 Tuldania JO14-1 De Valk JO14-1  
    14-mrt-2020 13.00 Geldrop JO14-2 Tuldania JO14-1 Jip - Siep - Mathijs - Davey
    21-mrt-2020   vrij    
    28-mrt-2020 12.00 Tuldania JO14-1 Jong Brabant JO14-2  
    4-apr-2020 12.15 DBS JO14-2 Tuldania JO14-1 Bram - Jens - Willem - Mories
    11-apr-2020   vrij    
    18-apr-2020 12.00 Tuldania JO14-1 Unitas'59 JO14-2  
    25-apr-2020   vrij    
    2-mei-2020   vrij    
    9-mei-2020 12.00 Tuldania JO14-1 RKDSV/EDN'56 JO14-1  
    16-mei-2020 12.00 Gestel JO14-1 Tuldania JO14-1 Siep - Harm - Ties - Mories
    23-mei-2020 12.00 Tuldania JO14-1 DEES/Vessem JO14-1