• Tuldania JO16

  • Spelers,leiders en trainers

    Spelers: Luuk van Doormaal
      Max Vissers
      Theo Bosmans
      Joep Soetens
      Teun Veron
      Joey Damen
      Bram Pauwels
      Mories Versteijnen
      Jip Hesselmans
      Siep Vugts
      Harm van Dooren
      Mathijs Smolders
      Jens van den Langenberg
      Willem van Boxtel
       
       
    Leiders: Patrick Versteijnen
      Jop Hesselmans
      Wiebe Verboven
       
    Trainers: dinsdag
      Jop Hesselmans
      Wiebe Verboven
       
      donderdag
      Jorn Wijten
      Emiel Maill√©
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    dinsdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 1
    donderdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 1
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    14 nov. 13:30Tuldania JO16-1HHC'09 JO16-1Sportpark den Hondsbosch
    21 nov. 14:00Spoordonkse Boys JO16-1Tuldania JO16-1Sportpark 't Horstje
    28 nov. 13:30Tuldania JO16-1SV Reeshof JO16-1Sportpark den Hondsbosch
    5 dec. 11:00SVG JO16-1Tuldania JO16-1Sportpark Noord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Gilze JO16-1 - Tuldania JO16-14 - 0
    17 okt.Hilvaria JO16-1 - Tuldania JO16-1
  • Poulestanden Tuldania JO16-1 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Trinitas Oisterwijk JO16-13300183159
    2Tuldania JO16-1320114596
    3Hilvaria JO16-131029723
    4VOAB JO16-33003127-260

    Poulestanden Tuldania JO16-1 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok JO16-144003433112
    2SC 't Zand JO16-13300237169
    3Gilze JO16-1421112937
    4Zwaluw VFC JO16-14202121206
    5SV Reeshof Jo16-142021221-96
    6Spoordonkse Boys JO16-131111011-14
    7HHC'09 JO16-14112131304
    8DESK JO16-14112711-44
    9Hilvaria JO16-121016513
    10Tuldania JO16-13102412-83
    11VOAB JO16-24103914-53
    12SVG JO16-13003428-240
  • Rijschema

    Tuldania JO16        
    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    29-aug-2020 13.30 Tuldania JO16-1 Hilvaria JO16-1  
    5-sep-2020 12.45 sv Trinitas JO16-1 Tuldania JO16-1 Luuk - Max - Joep - Teun - Joey
    12-sep-2020 13.00 VOAB JO16-3 Tuldania JO16-1 Theo - Bram - Mories - Siep - Harm
    19-sep-2020 13.30 Tuldania JO16-1 tsv Gudok JO16-1  
    26-sep-2020 13.00 Wilhelmina JO16-2 Tuldania JO16-1 Luuk - Joep - Mathijs - Jens - Willem
    3-okt-2020 13.30 Tuldania JO16-1 DESK JO16-1  
    10-okt-2020 13.15 Gilze JO16-1 Tuldania JO16-1 Teun - Joey - Bram - Mories - Jip
    17-okt-2020        
    24-okt-2020 13.00 VOAB JO16-2 Tuldania JO16-1 Max - Theo - Joep - Siep - Harm
    31-okt-2020 13.30 Tuldania JO16-1 sc 't Zand JO16-1  
    7-nov-2020 13.00 Zwaluw VFC JO16-1 Tuldania JO16-1 Luuk - Teun - Mathijs - Jens - Willem
    14-nov-2020 13.30 Tuldania JO16-1 HHC'09 JO16-1  
    21-nov-2020 14.00 Spoordonkse Boys JO16 Tuldania JO16-1 Theo - Joey - Bram - Mories - Jip
    28-nov-2020 13.30 Tuldania JO16-1 sv Reeshof JO16-1  
    5-dec-2020 11.00 SVG JO16-1 Tuldania JO16-1 Max - Harm - Mathijs - Jens - Willem
    12-dec-2020