• Tuldania JO16

  • Spelers,leiders en trainers

    Spelers: Kees op ’t Hoog
      Daan Nouwens
      Kas van den Borne
      Nard van Dal
      Jesper van Dooren
      Niels Grootjans
      Daan Vugts
      Timo van Roovert
      Rein Hesselmans
      Luuk van Doormaal
      Max Vissers
      Theo Bosmans
      Joep Soetens
      Teun Veron
      Joey Damen
       
       
    Leiders: Jordi Damen
      Tom Smolders
       
    Trainers: dinsdag
      Sep Hesselmans
      Wiebe Verboven
       
      donderdag
      Jorn Wijten
      Pim Hesselmans
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 1
    Donderdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 1
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    16 nov. 13:30Tuldania JO16-1VOAB JO16-2Sportpark den Hondsbosch
    23 nov. 14:00Marvilde JO16-1Tuldania JO16-1Sportpark Jongelingsveld
    30 nov. 11:10SV BLC JO16-2Tuldania JO16-1Sportpark De Schutskamp
    7 dec. 13:30Tuldania JO16-1Emplina JO16-3Sportpark den Hondsbosch
    14 dec. 11:45Nieuw Woensel JO16-1Tuldania JO16-1Sportpark Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.Audacia JO16-1 - Tuldania JO16-10 - 5
    9 nov.Tuldania JO16-1 - RPC JO16-38 - 3
  • Poulestanden Tuldania JO16-1 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze JO16-1321017897
    2VOAB JO16-2321012667
    3Tuldania JO16-1310215963
    4Audacia JO16-13003324-210

    Poulestanden Tuldania JO16-1 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Woensel JO16-166006385518
    2Marvilde JO16-1650136112515
    3DOSKO'32 JO16-165013492515
    4Tuldania JO16-1650133161715
    5VV Trinitas Oisterwijk JO16-263212314911
    6VOAB JO16-263123021910
    7RPC JO16-362041328-156
    8SV Unitas'59 JO16-461231837-195
    9SV BLC JO16-261141447-334
    10Wilhelmina JO16-26105825-173
    11Audacia JO16-16105837-293
    12Emplina JO16-360061643-270
  • Rijschema

    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    31-aug-2019 14.30 Audacia JO16-1 Tuldania JO16-1 Kees - Daan N - Kas - Nard - Jesper
    7-sep-2019 13.30 Tuldania JO16-1 VOAB JO16-2  
    14-sep-2019 13.30 Tuldania JO16-1 Gilze JO16-1  
    21-sep-2019 14.15 Unitas'59 JO19-4 Tuldania JO16-1 Niels - Daan V - Timo - Luuk - Joep
    28-sep-2019 13.30 Tuldania JO16-1 DOSKO'32 JO16-1  
    5-okt-2019 13.00 Wilhelmina JO16-2 Tuldania JO16-1 Rein - Max - Theo - Teun - Joey
    12-okt-2019        
    19-okt-2019        
    26-okt-2019 13.30 Tuldania JO16-1 Trinitas JO16-2  
    2-nov-2019 14.30 Audacia JO16-1 Tuldania JO16-1 Kees - Daan N - Kas - Nard - Jesper
    9-nov-2019 13.30 Tuldania JO16-1 RPC JO16-3  
    16-nov-2019 13.30 Tuldania JO16-1 VOAB JO16-2  
    23-nov-2019 14.00 Marvilde JO16-1 Tuldania JO16-1 Niels - Daan V - Timo - Luuk - Joep
    30-nov-2019 11.10 BLC JO16-2 Tuldania JO16-1 Rein - Max - Theo - Teun - Joey
    7-dec-2019 13.30 Tuldania JO16-1 Emplina JO16-3  
    14-dec-2019 11.45 Nieuw Woensel JO16-1 Tuldania JO16-1 Kees - Daan N - Kas - Nard - Jesper