• Tuldania JO16

  • Spelers,leiders en trainers

    Spelers:  
      Jorn de Jongh
      Simon Bekker
      Rens Wijten
      Sep van Doormaal
      Freek Lambregts
      Kees op ’t Hoog
      Daan Nouwens
      Kas van den Borne
      Nard van Dal
      Jesper van Dooren
      Niels Grootjans
      Daan Vugts
      Timo van Roovert
      Rein Hesselmans
       
    Leiders:  
      Jordi Damen
      Tom Smolders
       
    Trainers:  
      dinsdag
      Jos Kaethoven
       
      donderdag
      Jorn Wijten
      Ruud van de Wouw
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 1
    Donderdag 18:45-20:00 uur Trainingsveld 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 12:15DBS JO16-3 - Tuldania JO16-1Sportpark Meerhoven
    1 dec. 13:00Tuldania JO16-1 - RPC JO16-2Sportpark den Hondsbosch
    8 dec. 13:00Brabantia JO16-1 - Tuldania JO16-1Sportpark Strijp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Tuldania JO16-1 - Tongelre JO16-14 - 2
    17 nov.Brabantia JO16-2 - Tuldania JO16-13 - 6
  • Poulestanden Tuldania JO16-1 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RPC JO16-1862048123620
    2Tongelre JO16-1760143222118
    3Tuldania JO16-175202113817
    4DBS JO16-2G841329191013
    5SVSOS JO16-173221820-211
    6Brabantia JO16-173043626109
    7Brabantia JO16-272141632-167
    8Jo16-262042036-166
    9VCB JO16-172051834-166
    10DBS JO16-371241928-95
    11RPC JO16-27007935-260

    Poulestanden Tuldania JO16-1 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tuldania JO16-1330013859
    2Blauw Wit'81 JO16-1320112846
    3DBS JO16-33102710-33
    4Molenschot JO16-13003612-60

    Poulestanden Tuldania JO16-1 (B3530 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok JO16-111005143
    2Tuldania JO16-1100115-40
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Rijschema

    Tuldania JO16        
    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    1-sep-2018 12.00 Molenschot JO16-1 Tuldaania JO16-1 Jorn - Simion - Rens - Sep
    8-sep-2018 13.30 Tuldania JO16-1 DBS JO16-3  
    15-sep-2018 13.30 Tuldania JO16-1 Blauw-Wit'81 JO16-1  
    22-sep-2018 13.15 FC Engelen JO16-2 Tuldania JO16-1 Freek - Kees - Daan N - Kas
    29-sep-2018 13.30 Tuldania JO16-1 DBS JO16-2G  
    6-okt-2018        
    13-okt-2018 13.30 VCB JO16-1 Tuldania JO16-1 Nard - Jesper - Niels - Daan V
    20-okt-2018        
    27-okt-2018 13.30 Tuldania JO16-1 RPC JO16-1  
    3-nov-2018 13.00 SVSOS JO16-1 Tuldania JO16-1 PER FIETS
    10-nov-2018 13.30 Tuldania JO16-1 Tongelre JO16-1  
    17-nov-2018 14.45 Brabantia JO16-2 Tuldania JO16-1 Timo - Rein - Jorn - Simon
    24-nov-2018 14.15 DBS JO16-3 Tuldania JO16-1 Rens - Sep - Freek - Kees
    1-dec-2018 13.30 Tuldania JO16-1 RPC JO16-2  
    8-dec-2018 14.45 Brabantia JO16-1 Tuldania JO16-1 Daan N - Kas - Nard - Jesper