• Tuldania JO8

  • Spelers,leiders en trainers

    Spelers: Guus de Rooij
      Teun Hesselmans
      Mick Rokven
      Bruno van der Hamsvoord
      Jelte van Heerebeek
      Sammij Leenhouwers
       
    Leiders: Frank van der Hamsvoord
      Tino Rokven
       
    Trainers: woensdag
      Wout van de Sande
      Wim Hesselmans
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    woensdag 18:00-19:00 uur Trainingsveld 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 feb. 09:30SEOLTO JO16-1 - Tuldania JO16-1Sportpark De Meeren
    23 feb. 14:30SVSSS JO19-2 - Tuldania JO19-1Sportpark Zeshoeven
    24 feb. 11:00SVG 7 - Tuldania 4Sportpark Noord
    24 feb. 12:00Vessem 2 - Tuldania 2Sportpark De Lille
    24 feb. 14:00Essche Boys 1 - Tuldania 1Sportpark Essche Boys
    9 mrt. 09:30Tuldania JO8-1 - Sarto JO8-4Sportpark den Hondsbosch
    9 mrt. 09:45ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G - Tuldania JO9-1Sportpark De Alsie
    9 mrt. 11:00ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 - Tuldania JO10-1Sportpark De Alsie
    9 mrt. 11:15SC 't Zand JO13-3 - Tuldania JO13-1Sportpark Bijstervelden
    9 mrt. 12:00Tuldania JO14-1 - SV Reeshof JO14-2Sportpark den Hondsbosch
    9 mrt. 13:00Zwaluw VFC JO19-2 - Tuldania JO19-1Sportpark Bergenshuizen
    9 mrt. 13:30OVV'67 JO16-1 - Tuldania JO16-1Sportpark Uilendonck
    10 mrt. 10:00Tuldania 4 - Audacia 7Sportpark den Hondsbosch
    10 mrt. 11:00Tuldania 3 - DOSKO'32 3Sportpark den Hondsbosch
    10 mrt. 12:00DOSKO'32 2 - Tuldania 2Sportpark De Meer
    10 mrt. 14:30Irene 1 - Tuldania 1Sportpark De Laat
    16 mrt. 09:30Tuldania JO9-1 - RKVVO JO9-3Sportpark den Hondsbosch
    16 mrt. 09:45ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G - Tuldania JO8-1Sportpark De Alsie
    16 mrt. 10:30Tuldania JO10-1 - Hilvaria JO10-2Sportpark den Hondsbosch
    16 mrt. 11:00Tuldania JO13-1 - TSV Gudok JO13-2Sportpark den Hondsbosch
    16 mrt. 13:15Gilze JO14-1 - Tuldania JO14-1Sportpark Verhoven
    16 mrt. 13:30Tuldania JO16-1 - Brabantia JO16-2Sportpark den Hondsbosch
    16 mrt. 14:30Tuldania JO19-1 - Best Vooruit JO19-2Sportpark den Hondsbosch
    17 mrt. 11:00Oirschot Vooruit 8 - Tuldania 4Sportpark Moorland
    17 mrt. 12:00Tuldania 2 - Terlo 2Sportpark den Hondsbosch
    17 mrt. 14:00Tuldania 1 - EDN'56 1Sportpark den Hondsbosch
    17 mrt. 14:30Pusphaira 8 - Tuldania 3Sportpark de Hondsheuvels
    23 mrt. 09:30Oirschot Vooruit JO10-2 - Tuldania JO10-1Sportpark Moorland
    23 mrt. 09:30Tuldania JO8-1 - Bladella JO8-3Sportpark den Hondsbosch
    23 mrt. 10:30Terlo JO9-1 - Tuldania JO9-1Sportpark Terlo
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.VOAB JO14-3 - Tuldania JO14-12 - 2
    9 feb.Tuldania JO19-1 - Spoordonkse Boys JO19-12 - 4
    10 feb.Knegselse Boys 2 - Tuldania 20 - 4
    16 feb.Tuldania JO14-1 - Hilvaria JO14-210 - 0
    16 feb.Reusel Sport/CoTrans JO13-2 - Tuldania JO13-13 - 2
    16 feb.Tuldania JO16-1 - UVV'40 JO16-13 - 3
    16 feb.VCB JO19-1 - Tuldania JO19-11 - 3
    17 feb.Beerse Boys 10 - Tuldania 42 - 10
    17 feb.Tuldania 2 - BES 12 - 3
    17 feb.Tuldania 1 - SVG 12 - 4
  • Rijschema

    Tuldania JO8        
    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    9-feb-2019 9.30 Tuldania JO8-1 Casteren/Netersel JO8  
    16-feb-2019 9.15 Reusel Sport JO8-3 Tuldania JO8-1 Mick - Guus - Sammy
    23-feb-2019        
    2-mrt-2019        
    9-mrt-2019 9.30 Tuldania JO8-1 Sarto JO8-4  
    16-mrt-2019 9.45 RKDSV/EDN'56 JO8-2G Tuldania JO8-1 Bruno - Teun - Jelte
    23-mrt-2019 9.30 Tuldania JO8-1 Bladella JO8-3  
    30-mrt-2019        
    6-apr-2019 10.00 HMVV/Hulsel JO8-1G Tuldania JO8-1 Mick - Guus - Sammy
    13-apr-2019 9.30 Tuldania JO8-1 Beerse Boys JO8-1G  
    20-apr-2019        
    27-apr-2019        
    4-mei-2019 9.30 Tuldania JO8-1 VOAB JO8-2  
    11-mei-2019 8.45 Hilvaria JO8-3 Tuldania JO8-1 Bruno - Teun - Jelte
    18-mei-2019 9.30 Tuldania JO8-1 SDO'39 JO8-1  
    25-mei-2019 10.30 Spoordonkse Boys JO8-1 Tuldania JO8-1 Mick - Guus - Sammy