• Tuldania JO9

  • Spelers, leiders en trainers

    Spelers: Janne van den Langenberg
      Vince van Schilt
      Sammij Leenhouwers
      Teun Hesselmans
      Jelte van Heerebeek
      Mick Rokven
      Bruno van der Hamsvoord
       
       
    Leiders: Frank van der Hamsvoord
      Tino Rokven
       
    Trainers: Wout van de Sande
      Rob Hesselmans
      Wim Hesselmans
      assistent
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    woensdag 18:00-19:00 uur Trainingsveld 2
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    1 feb. 09:30Tuldania JO9-1SVSOS JO9-1Sportpark den Hondsbosch
    8 feb. 09:00Hilvaria JO9-3Tuldania JO9-1Sportpark de Roodloop
    15 feb. 09:30Tuldania JO9-1Reusel Sport/CoTrans JO9-3Sportpark den Hondsbosch
    7 mrt. 10:00ST Vessem/DEES JO9-2Tuldania JO9-1Sportpark De Lille
    14 mrt. 09:30Tuldania JO9-1ODC JO9-3Sportpark den Hondsbosch
    28 mrt. 08:45Oirschot V. JO9-3GTuldania JO9-1Sportpark Moorland
    4 apr. 09:30Tuldania JO9-1RKVVO JO9-4Sportpark den Hondsbosch
    18 apr. 09:30Tuldania JO9-1VOAB JO9-6Sportpark den Hondsbosch
    9 mei. 09:30ST Netersel / Casteren JO9-1Tuldania JO9-1Sportpark De Groesbocht
    16 mei. 09:30Tuldania JO9-1Bladella JO9-3Sportpark den Hondsbosch
    23 mei. 09:30SDO'39 JO9-1Tuldania JO9-1Sportpark Den Daalacker
  • Rijschema

    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    31-aug-2019 9.30 Tuldania JO9-1 RKDSV JO9-2  
    7-sep-2019 9.00 Hilvaria JO9-4 Tuldania JO9-1 Janne - Teun - Mick
    14-sep-2019 10.30 SVSOS JO9-1 Tuldania JO9-1 Vince - Sammy - Bruno
    21-sep-2019 9.15 Rood-Wit Veldh. JO9-2 Tuldania JO9-1 Janne - Jelte Mick
    28-sep-2019 9.30 Tuldania JO9-1 RKVVO JO9-3  
    5-okt-2019 10.00 Vessem/DEES JO9-2 Tuldania JO9-1 Sammy - Teun - Bruno
    12-okt-2019        
    19-okt-2019        
    26-okt-2019 9.30 Tuldania JO9-1 EFC JO9-4  
    2-nov-2019 9.30 SDO'39 JO9-2 Tuldania JO9-1 Janne - Vince - Mick
    9-nov-2019 9.30 Tuldania JO9-1 DBS JO9-6  
    16-nov-2019 9.30 Tuldania JO9-1 Nieuw Woensel JO9-2  
    23-nov-2019 10.00 Steensel/Knegsel JO9-1 Tuldania JO9-1 Sammy - Jelte - Bruno
    30-nov-2019 9.30 Tuldania JO9-1 UNA JO9-4  
    7-dec-2019 9.30 Netersel/Casteren JO9-1 Tuldania JO9-1 Vince - Teun - Mick
    14-dec-2019 8.30 Bladella JO9-3 Tuldania JO9-1 Janne - Jelte - Bruno