• Tuldania JO9

  • Spelers, leiders en trainers

    Spelers: Thijs Paans 
      Pim de Wacht
      Sjoerd Verhoeven
      Bram Oerlemans
      Sven van Gestel
      Sem Jansen
      Vince van Schilt
       
    Leiders: Hein Oerlemans
      Nicole van Spaendonk
       
    Trainers: Pim Hesselmans
      Geert van Laarhoven
      Jop Hesselmans
      Wiebe Verboven
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    woensdag 18:30-19:30 uur Trainingsveld 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 09:30Tuldania JO9-1 - ST HMVV/Hulsel JO9-2Sportpark den Hondsbosch
    3 apr. 18:30Tuldania JO9-1 - Hilvaria JO9-3Sportpark den Hondsbosch
    13 apr. 09:30Bladella JO9-2 - Tuldania JO9-1Sportpark De Smagtenbocht
    4 mei. 09:30Tuldania JO9-1 - Hoogeloon JO9-1Sportpark den Hondsbosch
    25 mei. 09:15Reusel Sport/CoTrans JO9-2 - Tuldania JO9-1Sportpark Den Hoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tuldania JO9-1 (0275 Onder 9 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden Tuldania JO9-1 (B4400 Onder 9 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tuldania JO9-133002510159
    2SDO'39 JO9-13201222026
    3Hilvaria JO9-33102171433
    4VOAB JO9-53003626-200

    Poulestanden Tuldania JO9-1 (B4420 Onder 9 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Vessem/DEES JO9-11100111103
    2Tuldania JO9-11001111-100

    Poulestanden Tuldania JO9-1 (0277 Onder 9 competitie (voorjaar))

    Geen informatie

  • Rijschema

    Tuldania JO9        
    datum Aanvang: wedstrijd   Chauffeurs:
             
    9 februari 2019 9.30 Tuldania JO9-1 Hapert JO9-2  
    16 februari 2019 9.00 EFC JO9-2 Tuldania JO9-1 Thijs - Pim - Sjoerd
    23 februari 2019        
    2 maart 2019        
    9 maart 2019 9.45 RKDSV/EDN'56 JO9-1G Tuldania JO9-1 Bram - Sven - Sem
    16 maart 2019 9.30 Tuldania JO9-1 RKVVO JO9-3  
    23 maart 2019 10.30 Terlo JO9-1 Tuldania JO9-1 Thijs - Pim - Vince
    30 maart 2019        
    6 april 2019 9.30 Tuldania JO9-1 Hilvaria JO9-3  
    13 april 2019 9.30 Bladella JO9-2 Tuldania JO9-1 Sjoerd - Bram - Sven
    20 april 2019        
    27 april 2019        
    4 mei 2019 9.30 Tuldania JO9-1 Hoogeloon JO9-1  
    11 mei 2019        
    18 mei 2019 9.30 Tuldania JO9-1 HMVV/Hulsel JO9-2  
    25 mei 2019 9.15 Reusel Sport JO9-2 Tuldania JO9-1 Bram - Sem - Vince